Založiť webovú stránku alebo eShop

Výsledky

 

Výsledky súťaže  - Winter Orava Challenge, 10-12.1.2013
Poradie  Meno  Kategória Psy 10-jan deň 11-jan deň 11-jan noc 12-jan deň Celkový čas Džka trate v km Priemerná rýchlosť         v km/h
 
1 Roman Habasko LONG 9SH 2:43:06 2:50:35 1:06:00 2:55:20 9:35:01 139,5 14,6
2 Petr Gurega LONG 6SH 3:56:48 4:07:06 1:51:27 4:35:40 14:31:01 139,5 9,6
3 Jaromír Hurych LONG 5GP 4:45:42 5:26:41 1:56:35 4:53:22 17:02:20 139,5 8,2
 
1 Petr Kolář LONG-SKJ 1AM 4:44:42 4:15:42 1:59:50 4:45:27 15:45:41 139,5 8,9
 
1 Tomáš Šindler MID 8AH   2:40:40 1:22:08 2:44:55 6:47:43 83,5 12,3
 
1 Zdeněk Zetek MID 6SH   2:44:40 1:27:56 3:06:09 7:18:45 83,5 11,4
2 Jaromír Hanuš MID 8SH   2:54:45 1:34:05 3:25:35 7:54:25 83,5 10,6
3 Dan Navrátil MID 6AM   3:07:34 1:52:48 3:38:30 8:38:52 83,5 9,7
  Jakub Slowik MID 4GP   3:44:49 2:15:16 DNF      
 
  Hela Levíčková TURIST 6ESP   1:46:46 1:39:01 1:28:35      
  Martin Levíček TURIST 6ESP   1:41:37 1:39:10 1:10:58      
  Hela Levíčková 2 TURIST 6ESP   0:55:15   0:54:34      
  Martin Levíček 2 TURIST 6ESP   1:13:35   1:04:00      
  Filip Jadlovec TURIST 3AH       3:31:14      
  Emmanuel Thill TURIST 3AM       4:56:15      

 

2012

MU, MU1

Poradie

Meno 1. kolo 2. kolo Spolu
1. Miro Pažúr 1:33:27 1:23:29 2:56:56
2. Jaromír Hanuš 2:22:24 2:18:30 4:40:54
3. Peter Nagy 2:26:33 DNS x
4. Regina Ragula 2:29:40 DNS x

MB

Poradie Meno 1. kolo 2. kolo Spolu
1. Juraj Vavruš 1:24:25 1:26:02 2:50:27
2. Zdeněk Gregor 1:35:11 1:38:48 3:13:59

MB1, 2

Poradie Meno 1. kolo 2. kolo Spolu
1. Peter Suranovský 1:47:45 1:30:26 3:18:11
2. Pavel Hladovec 2:09:23 1:59:24 4:08:47
3. Grzegorz Jękner 2:10:57 2:03:10 4:14:07
4. Andrzej Bomba 2:09:35 2:05:44 4:15:19
5. Peter Vrábel 2:07:48 2:11:15 4:19:03
6. Ľubo Strapec 2:12:29 2:22:35 4:35:04
7. Vladimír Vraštil 2:29:45 2:16:18 4:46:03
8. Dan Navrátil 2:21:55 2:25:28 4:47:23
9. Jakub Slowik 2:22:12 2:31:16 4:53:28
10. Míra Hurych 2:42:38 2:22:58 5:05:36
11. Karol Laki DNF DNS x

LTO, LU

Poradie Meno 1. kolo 2. kolo 3. kolo Spolu
1. Roman Habásko 3:54:12 2:22:25 1:34:12 7:50:49
2. Michal Pelant 4:28:20 2:49:51 1:41:44 8:59:55
3. Roman Novotný 4:20:35 2:53:51 1:46:10 9:00:36
4. Sarah Polanská 4:31:02 3:05:40 1:51:45 9:28:27
5. Martin Brzek 4:25:42 3:09:06 1:54:58 9:29:46

LT1

Poradie Meno 1. kolo 2. kolo 3. kolo Spolu
1. Petr Gurega 4:28:49 3:14:03 1:55:00 9:37:52
2. František Sadílek 4:56:38 3:39:08 2:11:25 10:47:11

SKJ

Poradie Meno 1. kolo 2. kolo Spolu
1. Petr Kolář 2:31:25 2:42:38 5:14:03
2. Hablak 2:50:30 2:44:52 5:35:22
3. Zdenka Dušková 2:11:32 DNS x

Dogtrekking

Poradie Meno Pes Čas
1. Juraj Kollára Nikita 4:11
2. Kristína Macková Bubo 4:21
3. Silvia Ryšavá Bary 4:22
4. Veronika Topoľská Oki a Paddy 4:32
4. Braňo Bohúň Márty 4:32
6. Linda Matrayová Iron 5:04
7. Peter Kapusta Cornela 5:11
8. Zuzana Puncochářová Justína a Xantus 5:13
9. Lívia Mackovičová Drako a Haator 5:15
10. Renáta Olšanská Miška a Izabela 6:10
10. Anna Bellayová Daphne 6:10
12. Tomáš Jonáš Figa 7:24
12. Silvia Filkornová Henrich 7:24

 

TOPlist