Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Summer Orava Challenge

SUMMER ORAVA CHALLENGE 2012

Druhý ročník akcie sa aj napriek nie moc priaznivému počasiu (dážď a chlad) tešil hojnej účasti. Pretekári si zmerali sily v klasickom dogtrekkingu, tentokrát okrem miniverzie aj v jeho dlhšej, midovej podobe, ktorá ich zaviedla až na "severný pól" Slovenska. Večer sme sa na prednáška nášho hosťa Roberta Sorlieho dozvedeli veľa zaujímavostí z prestížneho závodu Iditarod, ako aj veľa užitočných informácií ohľadom tréningu, kŕmenia a starostlivosti o záprahových psov. V nedelu čakala na pretekárov tohtoročná novinka - trojboj. Majitelia so svojimi psami si mohli vyskúšať upravené verziu weight pulligu, kde malé psíky ťahali detské sánky, stredné psíky ťahali musher sánky a veľké sa popasovali so štvorkolkou. Po prekonaní krátkej trate už čakala pripravená kolobežka a krásne pokosená trať cez lúku. Tým šťastnejším pomohol ťahajúci psík, tí menej šťastní museli do kopca ťahať seba aj kolobežku :D Poslednou úlohou v trojboji bol canicross cez krásne blatový lesík. Po vyhodnotení všetkých kategórií sa ešte udeľovali špeciálne ceny, za ktoré ďakujeme Michalovi Pípovi - krásne drátené sošky všetkých troch disciplín.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za skvelú atmosféru, štedrým sponzorom (Zero DC, Manmat, MushGo, Anauel Pet a Forza10) za super ceny pre pretekárov a tešíme sa nabudúce :o)

SUMMER ORAVA CHALLENGE 2011

Prvý ročník akcie Summer Orava Challenge je úspešne za nami. Chceme sa aj touto cestou poďakovať našim sponzorom a partnerom za podporu akcie, za krásne štedré ceny pre pretekárov aj za kopu rád, ktoré sme od nich dostali. Rovnako ďakujeme našim vzácnym hosťom, ktorí sa s nami podelili o svoje zážitky a skúsenosti a ktorých rozprávanie dodalo akcii ten správny šmrnc. Taktiež ďakujeme personálu Penziónu Biela Farma a Koliba Poľana, že sa o nás starali počas celého víkendu a DJ Edovi, že nám hral do tanca aj oddychu. A hlavne ďakujeme všetkým, ktorí prišli, zapretekali si, zabavili sa, pomíňali posledné prachy :D a bez ktorých by víkend nebol tak skvelý.

VIDÍME SA O ROK :o)

TOPlist